FESTIVALUL INTERNATIONAL DE MUZICA USOARA PENTRU COPII SI TINERET "MIHAELA RUNCEANU -PENTRU VOI MUGURI NOI" EDITIA A VIII-A SE VA DESFASURA IN PERIOADA 24-26 IUNIE 2019.

concurenti admisi pentru finala 2019

CONCURENTII PROMOVATI IN FINALA FESTIVALULUI DE MUZICA USOARA “MIHAELA RUNCEANU”

 EDITIA A VIII-A , 24-26 iunie 2019, BUZAU.

 

6-8 ANI

NR.CRT

NUME, PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

BORS ADELA

Chisinau

 

2

CIOCARLAN ELENA

Rm. Sarat

 

3

GANEA MARIA

Spania

 

4

ILIE MARIA ALEXIA

Rm. Sarat

 

5

SERBAN REBECA STEFANIA

Rm. Sarat

 

7

VILCU NICOLETA CRISTINA

Nehoiu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-11 ANI

NR.CRT

NUME, PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

ANDREI DARIA ELENA

Rm. Sarat

 

2

ANDREI TEODORA SILVIA

Rm. Sarat

 

3

BUCUR MARIA ELENA

Panciu

 

4.

BUNEA SARA MARIA

Buzau

 

5

CIOCIRLAN ANDRA GEORGIANA

Rm. Sarat

 

6

DINU NICOLE DANIELA

Buzau

 

7.

DOGARU CARINA

Bucuresti

 

8

FILIP ALINA MARINA

Rm. Sarat

 

9

IRIMIA DARIA MARIA

Rm. Sarat

 

10

LAZAR ANDREEA ANEMONA

Bucuresti

 

11

MAXIM LAVINIA GABRIELA

Iasi

 

12

MIRCIOIU GRETA STEFANIA

Italia

 

13

MORARU ANDREEA BEATRICE

Panciu

 

14

NECULA ALEXIA MARIA

Buzau

 

15

NICULITA JUSTINA MARIA

Buzau

 

16

ODOBESCU BOGDAN IONUT

Buzau

 

17

PREDA ALEXANDRU CRISTIAN

Focsani

 

18

PRISACARU CRINA

Chisinau

 

19

RATA ANDREEA EMIRA

Chisinau-Rep. Moldova

 

20

ROMANET SABRINA  ELENI

Rm. Sarat

 

21

SOLOMAC CATALINA

Chisinau

 

22

STRICI TEODOR

Chisinau

 

23

SERBAN MARIA STEFANIA

Rm. Sarat

 

24

SUSMA NICOLETA IOANA

Nehoiu

 

 

12- 14 ANI

NR.CRT

NUME, PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

ARGISANU ANDRA

Vaslui

 

2

BALASOIU KARLA ELENA

Ploiesti

 

3

BISCEANU BIANCA ALEXANDRA

VintilaVoda

 

4

CALIN ALEXANDRA ELENA

Rm. Sarat

 

5

CULAI ANDREEA

Chisinau,Rep. Moldova

 

6

DIHORU ANDRA ELENA

Nehoiu

 

7

DRAGOIU ALESSIA MARINA

Buzau

 

8

GANEA ELENA EMMA

Rm. Sarat

 

9

GUSAN VALERIU

Chisinau

 

10

IANCU BIANCA ANA MARIA

Slobozia

 

11

LEPADATU MIRELA OANA

Constanta

 

12

MANOLESCU  BIANCA ANA MARIA

Buzau

 

13

MILEA BIANCA ALINA ELENA

Buzau

 

14

NEACSU GABRIELA

Nehoiu

 

15

OPREA RUXANDRA MARA

Berca

 

16

RACARU CORNELIA BIANCA

Targoviste

 

17

SIRBU GIULIA

Iasi

 

18

SPINACHE STEFANIA ELIZA

Vaslui

 

19

STOICA EDUARD FLORENTIN

Ploiesti

 

20

TINCU BEATRICE MIHAELA

Iasi

 

21

TOADER LAVINIA IOANA

Rm. Sarat

 

22

WEISS ADELAIDE

Pitesti

 

 

 

 

15 -25 ANI

NR.CRT

NUME, PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

ANCA ALEXANDRA ROXANA

Alexandria

 

2

AVRAM REBECA

Buzau

 

3

BAZAC DANIELA TEODORA

Slobozia

 

4

COJOCARU DARIA

Craiova

 

5

DUTA ANDREEA BEATRICE

Bucuresti

 

6

FILIPOIU ELEONORA MARIA

Slobozia

 

7

GRIGORAS DARIA ALEXIA

Iasi

 

8

GOLOVCO ANDREEA

Chisinau

 

9

GUTU LAURA

Chisinau

 

10

IANCU ROXANA ELENA

Constanta

 

11

MELNICOVA ANASTASIA

Chisinau

 

12

POPESCU ANNA DARIA

Nehoiu

 

13

ROTARU ANCA

Buzau

 

14

SANDULESCU MARIA MADALINA

Bucuresti

 

15

SILOCHI ANDREEA

Petrosani

 

16

TACHE ANDREEA GEORGIANA

Ploiesti

 

17

VELEA OANA MARIA

Bucuresti

 

18

VILCU EVELINA

 Chisinau

 

 

 

GRUPA SHOW

NR. CRT

NUME , PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1.

SERBAN MARIA & CALIN ALEXIA

Rm. Sarat

 

2.

TEODOR STRICI& ADELA BORS

Chisinau

 

3.

DOGARU CARINA

Bucuresti

 

4.

PRISACARU CRINA & SOLOMAC CATALINA

Chisinau

 

5.

EVELINA VILCU & GOLOVCO ANDREEA

Chisinau

 

6.

GUTU LAURA & GOLOVCO ANDREEA & VILCU EVELINA

Chisinau