CONCURENTII PREMIATI LA FESTIVALUL “MIHAELA RUNCEANU-PENTRU VOI MUGURI NOI” EDITIA A VII-A 2018

 

 

Castigatorii premiilor la festivalul “Mihaela Runceanu- pentru voi muguri noi” editia a VII –a

18-20 iunie  2018

 

Denumirea premiului

Grupa de virsta

Nume,prenumele concurentului

Obs

TROFEUL  “MIHAELA RUNCEANU”

 

IFTENI ANA MARIA

BUCURESTI

TROFEUL TINERET

 

SAVU IOANA TEODORA

BUCURESTI

TROFEUL JUNIORI

 

ANDREI TEODOR OCTAVIAN

BUCURESTI

TROFEU DE GRUPA

6-8 ANI

MIHAILA MARIA  FLORENTINA

BIRLAD

 

9-11 ANI F1

ANDREI ANGELINA

ALBESTI PALEOLOGU, PRAHOVA

 

9-11 ANI F2

PREDA ALEXANDRU CRISTIAN

FOCSANI

 

12 – 14 ANI F1

POPESCU ANA DARIA

NEHOIU, BUZAU

 

12 -14 ANI F2

HODINA BEATRICE ANDREEA

BUCURESTI

 

SHOW

FRUMOASA SI BESTIA

BUZAU

 

PESTE 15 ANI

MIHAI BIANCA LUMINTA

BUZAU

LOCUL I

6-8 ANI

ILIE MARIA ALEXIA

RAMNICU SARAT, BUZAU

 

9-11 ANI F1

MAXIM LAVINIA GABRIELA

IASI

 

9-11 ANI F2

DOGARU CARINA

BUCURESTI

 

12 – 14 ANI F1

MUSTATA CARMEN

FOCSANI

 

12 -14 ANI F2

BIGEA ANA MARIA

BIRLAD

 

SHOW

DOGARU CARINA

BUCURESTI

 

PESTE 15 ANI

GHERGHINA IOANA

BUCURESTI

LOCUL II

6-8 ANI

VLADUTA MIHAI

BUZAU

 

9-11 ANI F1

TOMA SARAH STACY

PRISLOPAN ADELINA MIHAELA

BUZAU

IASI

 

9-11 ANI F2

BALASOIU KARLA ELENA

PLOIESTI

 

12 – 14 ANI F1

PASCU VLAD ALEXANDRU

SARBU GIULIA

BUZAU

IASI

 

12 -14 ANI F2

CIUBOTARU MARIA DANIELA

AVRAM REBECA

MILEA BIANCA ELENA

FOCSANI

BUZAU

BUZAU

BUZAU

 

SHOW

BANESIU ARINA

BRASOV

 

PESTE 15 ANI

ANGHELUTA LAVINIA

BIRLAD

LOCUL III

6-8 ANI

VILCU NICOLETA CRISTINA

TECARU DENIS

NEHOIU

 BIRLAD

BIRLAD

 

9-11 ANI F1

POPA IRINA ALINA

SLOBOZIA

 

9-11 ANI F2

BABOI DENISA CLAUDIA

CIOCIRLAN ANDRA GIORGIANA

RAMNICU SARAT

RAMNICU SARAT

 

12 – 14 ANI F1

UNGUREANU ANDREEA DENISA

SALBATECU MILENA

CRETU ELENA DENISA

 

RAMNICU SARAT, BUZAU

RAMNICU SARAT

IASI

 

12 -14 ANI F2

TIMIS CODRUTA

PLOIESTI

 

SHOW

PARASCHIV TEODORA

BUZAU

 

PESTE 15 ANI

POPA CATINCA

BUCURESTI

MENTIUNI

6-8 ANI

TATULESCU MARIA TEODORA

DRAGULIN ALEXIA MARIA

BUZAU

 

BUZAU

 

9-11 ANI F1

ICHIM ALEXANDRA MARINELA

POPA LORENA ANA MARIA

RADU LUCA

VIOU DARIA IULIA

NECULA ILONA ANDREEA

TUDOSA MIRUNA FLORENTINA

BUZAU

 

 BUZAU

 

BUCURESTI

BUZAU

BUZAU

 

FOCSANI

 

9-11 ANI F2

STOIAN SARA MARIA

CERNOV MONICA

ILIE ALEXIA MARIA

PLOIESTI

PLOIESTI

BUZAU

 

12 – 14 ANI F1

IANCU BIANCA MARIA

CHIRIAC OANA ELENA

SLOBOZIA

CONSTANTA

 

12 -14 ANI F2

GIURCA DARIA NICOLA

SIBIU

 

SHOW

ROMANCUTELE

DOUBLE M

CHIRIGIU  ANDREEA MADALINA

BUCURESTI

BUZAU

PLOIESTI

 

PESTE 15 ANI

NINU MARIA

BUCURESTI

PREMII SPECIALE ACORDATE DE ASOCIATIA PENTRU TINERET BUZAU 2010

6-8 ANI

SERBAN MARIA STEFANIA

BANESIU ARINA

VASIOIU MARINA ANDREEA

ILIESCU REBECA

SPINU ANDRA NICOLETA

ANDREI TEODORA SILVIA

RAMNICUSARAT, BUZAU

BRASOV

BUZAU

 

BUZAU

BUZAU

 

 

RAMNICU SARAT

 

9-11 ANI F1

CONSTANTIN STEFAN DARIA

CHIRIGIU ANDREEA MADALINA

DAVID DENISA ANDRADA

PARASCHIV TEODORA

SIBIU

 

PLOIESTI

 

SIBIU

 

BUZAU

 

9-11 ANI F2

SUSMA NICOLETA

NACU IULIA

RADU DIANA TEODORA

DAMIAN MARIA ALEXANDRA

NEHOIU

SLOBOZIA

BUZAU

SIBIU

 

 

12 – 14 ANI F1

BADILA MARIA

MANAILA LIVIA STEFANIA

SIBIU

BUZAU

 

12 -14 ANI F2

VECERDEA MIHAELA IOANA

SANDU ANASTASIA TEODORA

SIBIU

 

VASLUI

 

SHOW

CHIRIGIU ANDREEA MADALINA

RADU LUCA

PLOIESTI

 

BUCURESTI

 

PESTE 15 ANI

CIMPOIERU ANDREEA MARINA

ZOTA ELENA

SIBIU

 

BIRLAD